محل تبلیغات شما

آرتی فکت محرک :

در بین مشکلات مداخله الکتریکی ، احتمالا برطرف کردن  آرتی فکت محرک آسانتر است. این بحث به آرتی فکت الکتریکی تولید شده توسط مبدل های محرک صوتی محدود می شود. مبدل های صوتی ( انواع متفاوت هدفون ها ) میدان های الکترومغناطیسی تولید می کنند. یعنی آنها فعالیت الکتریکی تولید می کنند. در اغلب اوقات مبدل صوتی تولید کننده محرک برای ایجاد پتانسیل برانگیخته شنوایی نزدیک به الکترود ثبت کننده پتانسیل برانگیخته شنوایی واقع شده است و آرتی فکت وابسته به محرک به نظر می رسد غیر قابل اجتناب است. برهم کنش نامطلوب بین فعالیت الکتریکی حاصل از هدفون و الکترودهای ثبت کننده می تواند با مقداری احتیاط کاهش یابد یا حذف شود.

بررسی های اولیه پتانسیل برانگیخته شنوایی پیشنهاد می کنند که حفاظت الکترومغناطیسی

قیمت سمعک معمولی هدفونها توسط یک یا دو لایه ف خاص انجام شود. این لایه محافظ برای دربرگرفتن انرژی الکترومغناطیسی طراحی شده است و الکترودهای مجاور را از اثرات خود عایق بندی می کند. استفاده از لایه محافظت کننده برای هدفونها  گران است و ممکن است تغییرات ناخواسته ای در ویژگی های صوتی مبدل ایجاد کند و در واقع یک انتخاب عملی برای بیشتر کلینیسین ها نیست. این لایه حفاظت کننده در مبدل های راه استخوانی ( نوسانگرها یا مرتعش کننده ها ) نیز استفاده نمی شود. بهترین راه حل عمومی برای کاهش آرتی فکت محرک قرار دادن فاصله بیشتر بین مبدل هدفون ) و کابل ها و الکترودهای ثبت کننده می باشد. این مطلب در جدول 1-7 خلاصه شده است. برای هر نوع هدفون، سیمهای منتهی شده به هدفون یک سیگنال الکتریکی حمل می کنند و به طور کامل عایق بندی نشده اند ، بنابراین آنها باید از سیم های الکترود فاصله بگیرند. این دو نوع سیم نباید با یکدیگر تماس برقرار کنند و یا بر روی یکدیگر قرار گیرند. ( در هر نقطه از مسیر خود ). یک راه ساده برای جلوگیری از این تماس ، گسترش دادن سیم های الکترود در یک جهت ( مثل : به سمت بالا و به سمت بالای سر) و مبدل های هدفون ( برای اینسرت هدفون ) و کابل ها در جهت دیگر ( مثل : به سمت پایین و به سمت سینه ) یا برعکس می باشد. راهنما برای آرایش الکترودها ، هدفون ها و دیگر اجزاء سیستم های پاسخ برانگیخته در فصل 6 ذکر شده اند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
میکاپ نامزدی در اصفهان | میکاپ نامزدی عکس انیمه | پیک انیمه | PicAnime شورای دانش آموزی دبیرستان جوادالائمه راه منتظران پاورپوینت ریاضی نهم دانلود فیلم ایرانی ازن ژنراتور دانشنامه گلهای زینتی و کاکتوس ها مجله تفریحی سرگرمی لبخند 24 سئو سایت با افزایش نرخ کلیک